Legendarne metody na oczyszczanie aury

Czy ktokolwiek w to wierzy, lub także nie, Chiny są mocą numerologii? Chociaż można się z tą sztuką spotkać na całym świecie, jednak bez wątpienia to Państwo Środka jest tym miejscem, w którym ta sztuka się rozwinęła. Czymże jednak jest owa numerologia oraz z czym się ona łączy? Oczyszczanie aury

Jest dozwolone w skrócie powiedzieć, że jest ona autentyczną encyklopedią wiedzy na temat wyznaczonych liczb, które przyznawane są wyznaczonej osobie. Jest tam też informacja na takie tematy, jak aura człowieka bądź też znaki energetyczne. Numery te mają niezmiernie szczególny wpływ na pełne życie tejże figury.

W Chinach numerologia jest dokładnie łączona ze sztuką Feng Shui, astrologią, geomancją i kunsztem Ching. Numerologia na całym świecie ma prawo się opierać na rozmaitych detalach, ale bazą tej chińskiej jest magiczny kwadrat numerologiczny oraz numerologiczna piramida. Te elementy są ustawiane dla każdej osoby indywidualnie na podstawie jej daty urodzenia. Wedle zasad rządzących w sztuce numerologii ów kwadrat jest przepustem okiennym do naszej profesjonalnej duszy. Natomiast piramida numerologiczna zezwala na odczytywanie znaczenia praktycznych liczb na każdym etapie naszego życia. Dla niektórych osób medytacja może się wydawać jakąś bajką, właściwą zabawą, niemniej niemniej jednak Chińczycy nadzwyczaj poważnie podchodzą do tej sfery. Do tego na chwilę obecną nie dotyczy to już jedynie Chińczyków, jednakowoż ludzi na całym globie. Jednakowoż nikt tak w samej rzeczy nie jest w stanie udowodnić, że to po prostu działa.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s